Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Hande Akçal Özgür kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hande Akçal Özgür kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Hande Akçal Özgür kimdir?, Dr. Hande Akçal Özgür Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hande Akçal Özgür yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hande Akçal Özgür hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hande Akçal Özgür yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hande Akçal Özgür Kimdir?

Dr. Hande Akçal Özgür, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hande Akçal Özgür, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hande Akçal Özgür kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Özgür ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hande Akçal Özgür nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hande Akçal Özgür bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hande Akçal Özgür hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hande Akçal Özgür Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Hande Akçal Özgür için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hande Akçal Özgür muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hande Akçal Özgür hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Özgür ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hande Akçal Özgür hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Özgür hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hande Akçal Özgür İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hande Akçal Özgür Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hande Akçal Özgür Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hande Akçal Özgür Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hande Akçal Özgür Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hande Akçal Özgür Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hande Akçal Özgür instagram: Eklenmedi

Dr. Hande Akçal Özgür Facebook: Eklenmedi

Dr. Hande Akçal Özgür Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hande Akçal Özgür Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın