Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Haluk Özünlü kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Haluk Özünlü kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Haluk Özünlü kimdir?, Dr. Haluk Özünlü Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Haluk Özünlü yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Haluk Özünlü hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Haluk Özünlü yorumlarını da bulabilirsiniz.

Haluk Özünlü Kimdir?

Dr. Haluk Özünlü, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Haluk Özünlü, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Haluk Özünlü kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Özünlü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Haluk Özünlü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Haluk Özünlü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Haluk Özünlü hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Haluk Özünlü Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.


Dr. Haluk Özünlü için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Haluk Özünlü muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Haluk Özünlü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Özünlü ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Haluk Özünlü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Özünlü hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Haluk Özünlü İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Haluk Özünlü Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Haluk Özünlü Diploma Aldığı Kurum

Dr. Haluk Özünlü Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Haluk Özünlü Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Haluk Özünlü Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Haluk Özünlü instagram: Eklenmedi

Dr. Haluk Özünlü Facebook: Eklenmedi

Dr. Haluk Özünlü Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Haluk Özünlü Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın