Dr. Halis Yeşilyurt kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Halis Yeşilyurt kimdir?, Dr. Halis Yeşilyurt Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Halis Yeşilyurt yorumları, Aile Hekimliği – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Halis Yeşilyurt hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Halis Yeşilyurt yorumlarını da bulabilirsiniz.

Halis Yeşilyurt Kimdir?

Dr. Halis Yeşilyurt, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Halis Yeşilyurt, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Halis Yeşilyurt kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Yeşilyurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Halis Yeşilyurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Halis Yeşilyurt bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Halis Yeşilyurt hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Halis Yeşilyurt Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Halis Yeşilyurt için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Halis Yeşilyurt muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Halis Yeşilyurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Yeşilyurt ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Halis Yeşilyurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Yeşilyurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Halis Yeşilyurt İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Halis Yeşilyurt Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Halis Yeşilyurt Diploma Aldığı Kurum

Dr. Halis Yeşilyurt Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Halis Yeşilyurt Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Halis Yeşilyurt Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Halis Yeşilyurt instagram: Eklenmedi

Dr. Halis Yeşilyurt Facebook: Eklenmedi

Dr. Halis Yeşilyurt Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Halis Yeşilyurt Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene