Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları

Dr. Halil İbrahim Tekin kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Halil İbrahim Tekin kimdir?, Dr. Halil İbrahim Tekin Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Halil İbrahim Tekin yorumları, Kadın Hastalıkları ve Doğum – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Halil İbrahim Tekin hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Halil İbrahim Tekin yorumlarını da bulabilirsiniz.

Halil İbrahim Tekin Kimdir?

Dr. Halil İbrahim Tekin, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil İbrahim Tekin, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Halil İbrahim Tekin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Tekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Halil İbrahim Tekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Halil İbrahim Tekin bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Halil İbrahim Tekin hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Halil İbrahim Tekin Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.


Dr. Halil İbrahim Tekin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Halil İbrahim Tekin muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Halil İbrahim Tekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Tekin ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Halil İbrahim Tekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Tekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Halil İbrahim Tekin İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Halil İbrahim Tekin Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Halil İbrahim Tekin Diploma Aldığı Kurum

Dr. Halil İbrahim Tekin Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Halil İbrahim Tekin Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Halil İbrahim Tekin Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Halil İbrahim Tekin instagram: Eklenmedi

Dr. Halil İbrahim Tekin Facebook: Eklenmedi

Dr. Halil İbrahim Tekin Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Halil İbrahim Tekin Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu