Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Halide Erten kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Halide Erten kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Halide Erten kimdir?, Dr. Halide Erten Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Halide Erten yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Halide Erten hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Halide Erten yorumlarını da bulabilirsiniz.

Halide Erten Kimdir?

Dr. Halide Erten, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Halide Erten, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Halide Erten kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Erten ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Halide Erten nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Halide Erten bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Halide Erten hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Halide Erten Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Halide Erten için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Halide Erten muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Halide Erten hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Erten ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Halide Erten hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Erten hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Halide Erten İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Halide Erten Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Halide Erten Diploma Aldığı Kurum

Dr. Halide Erten Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Halide Erten Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Halide Erten Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Halide Erten instagram: Eklenmedi

Dr. Halide Erten Facebook: Eklenmedi

Dr. Halide Erten Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Halide Erten Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın