Acil Tıp Doktorları

Dr. Hakan Seher kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hakan Seher kimdir?, Dr. Hakan Seher Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hakan Seher yorumları, Acil Tıp – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hakan Seher hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hakan Seher yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hakan Seher Kimdir?

Dr. Hakan Seher, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Hakan Seher, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hakan Seher kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Seher ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hakan Seher için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Seher şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Dr. Hakan Seher nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hakan Seher bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hakan Seher hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hakan Seher Acil Tıp, uzmanıdır. alanlarında hizmet vermekte ve Elektrik Çarpması, Kırık – Çıkık, Travmalar, Kimyasal Madde Zehirlenmesi, Genel Acil Tıp hastalıkları hususunda çalışıyor.


Dr. Hakan Seher için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hakan Seher muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hakan Seher hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Seher ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hakan Seher hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Seher hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Elektrik Çarpması, Kırık – Çıkık, Travmalar

Dr. Hakan Seher İlgilendiği Hastalıklar

 • Elektrik Çarpması 
 • Kırık – Çıkık 
 • Travmalar 
 • Kimyasal Madde Zehirlenmesi 
 • Genel Acil Tıp   

   

  Dr. Hakan Seher Uyguladığı Tedaviler

   

   

  Dr. Hakan Seher Diploma Aldığı Kurum

  CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ

  Dr. Hakan Seher Uzmanlık Aldığı Kurum

 • Elektrik Çarpması
 • Kırık – Çıkık
 • Travmalar
 • Kimyasal Madde Zehirlenmesi
 • Genel Acil Tıp

  Dr. Hakan Seher Aldığı Ödüller

  YAYINLAR

  Dr. Hakan Seher Doktorun Muayenehane Adresi:

  Dr. Hakan Seher instagram: Eklenmedi

  Dr. Hakan Seher Facebook: Eklenmedi

  Dr. Hakan Seher Whatsapp: Eklenmedi

  Dr. Hakan Seher Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

  Siz de sitemizde yerinizi alın!

  Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 • İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  Başa dön tuşu