Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Hacer Kul Durmaz kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Hacer Kul Durmaz kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Hacer Kul Durmaz kimdir?, Dr. Hacer Kul Durmaz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Hacer Kul Durmaz yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kayseri ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Hacer Kul Durmaz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Hacer Kul Durmaz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Hacer Kul Durmaz Kimdir?

Dr. Hacer Kul Durmaz, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hacer Kul Durmaz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Hacer Kul Durmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Durmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Hacer Kul Durmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hacer Kul Durmaz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Hacer Kul Durmaz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Hacer Kul Durmaz Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Hacer Kul Durmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hacer Kul Durmaz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Hacer Kul Durmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Durmaz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Hacer Kul Durmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Durmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Hacer Kul Durmaz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Hacer Kul Durmaz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Hacer Kul Durmaz Diploma Aldığı Kurum

Dr. Hacer Kul Durmaz Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Hacer Kul Durmaz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Hacer Kul Durmaz Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Hacer Kul Durmaz instagram: Eklenmedi

Dr. Hacer Kul Durmaz Facebook: Eklenmedi

Dr. Hacer Kul Durmaz Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Hacer Kul Durmaz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın