Dr. Habibe Göker kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Habibe Göker kimdir?, Dr. Habibe Göker Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Habibe Göker yorumları, Aile Hekimliği – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Habibe Göker hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Habibe Göker yorumlarını da bulabilirsiniz.

Habibe Göker Kimdir?

Dr. Habibe Göker, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Habibe Göker, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Habibe Göker kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Göker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Habibe Göker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Habibe Göker bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Habibe Göker hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Habibe Göker Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Habibe Göker için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Habibe Göker muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Habibe Göker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Göker ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Habibe Göker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Göker hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Habibe Göker İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Habibe Göker Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Habibe Göker Diploma Aldığı Kurum

Dr. Habibe Göker Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Habibe Göker Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Habibe Göker Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Habibe Göker instagram: Eklenmedi

Dr. Habibe Göker Facebook: Eklenmedi

Dr. Habibe Göker Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Habibe Göker Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene