Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel kimdir?, Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gülsüm Oya Hergünsel yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gülsüm Oya Hergünsel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gülsüm Oya Hergünsel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gülsüm Oya Hergünsel Kimdir?

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülsüm Oya Hergünsel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gülsüm Oya Hergünsel kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Hergünsel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gülsüm Oya Hergünsel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gülsüm Oya Hergünsel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Gülsüm Oya Hergünsel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülsüm Oya Hergünsel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gülsüm Oya Hergünsel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Hergünsel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gülsüm Oya Hergünsel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Hergünsel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gülsüm Oya Hergünsel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Diploma Aldığı Kurum

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel instagram: Eklenmedi

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Facebook: Eklenmedi

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gülsüm Oya Hergünsel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu