Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Gönül Şengöz kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gönül Şengöz kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Gönül Şengöz kimdir?, Dr. Gönül Şengöz Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gönül Şengöz yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gönül Şengöz hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gönül Şengöz yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gönül Şengöz Kimdir?

Dr. Gönül Şengöz, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Gönül Şengöz, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gönül Şengöz kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Şengöz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gönül Şengöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gönül Şengöz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gönül Şengöz hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gönül Şengöz Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.


Dr. Gönül Şengöz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gönül Şengöz muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gönül Şengöz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Şengöz ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gönül Şengöz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Şengöz hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gönül Şengöz İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gönül Şengöz Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gönül Şengöz Diploma Aldığı Kurum

Dr. Gönül Şengöz Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gönül Şengöz Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gönül Şengöz Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Gönül Şengöz instagram: Eklenmedi

Dr. Gönül Şengöz Facebook: Eklenmedi

Dr. Gönül Şengöz Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gönül Şengöz Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın