Dr. Gönül Hitay kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gönül Hitay kimdir?, Dr. Gönül Hitay Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gönül Hitay yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gönül Hitay hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gönül Hitay yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gönül Hitay Kimdir?

Dr. Gönül Hitay, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Gönül Hitay, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gönül Hitay kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Hitay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gönül Hitay için nasıl randevu alabilirim?

Dr. G Hitay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Gönül Hitay ile anlaşmalı?

Gönül Hitay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Gönül Hitay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gönül Hitay Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gönül Hitay hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gönül Hitay Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Gönül Hitay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gönül Hitay muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gönül Hitay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Hitay ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gönül Hitay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Hitay hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gönül Hitay İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gönül Hitay Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gönül Hitay Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 18.07.2002)

Dr. Gönül Hitay Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gönül Hitay Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gönül Hitay Doktorun Muayenehane Adresi:

 
İstanbul

Aile Hekimliği

Dr. Gönül Hitay instagram: Eklenmedi

Dr. Gönül Hitay Facebook: Eklenmedi

Dr. Gönül Hitay Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gönül Hitay Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene