Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Gönül Akçay Demir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gönül Akçay Demir kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Gönül Akçay Demir kimdir?, Dr. Gönül Akçay Demir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gönül Akçay Demir yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gönül Akçay Demir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gönül Akçay Demir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gönül Akçay Demir Kimdir?

Dr. Gönül Akçay Demir, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gönül Akçay Demir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gönül Akçay Demir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gönül Akçay Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gönül Akçay Demir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gönül Akçay Demir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gönül Akçay Demir Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Gönül Akçay Demir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gönül Akçay Demir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gönül Akçay Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Demir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gönül Akçay Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gönül Akçay Demir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gönül Akçay Demir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gönül Akçay Demir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Gönül Akçay Demir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gönül Akçay Demir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gönül Akçay Demir Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Gönül Akçay Demir instagram: Eklenmedi

Dr. Gönül Akçay Demir Facebook: Eklenmedi

Dr. Gönül Akçay Demir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gönül Akçay Demir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın