Dr. Gökhan Özçelik kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gökhan Özçelik kimdir?, Dr. Gökhan Özçelik Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gökhan Özçelik yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gökhan Özçelik hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gökhan Özçelik yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gökhan Özçelik Kimdir?

Dr. Gökhan Özçelik, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Özçelik, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gökhan Özçelik kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Özçelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gökhan Özçelik için nasıl randevu alabilirim?

Dr. G Özçelik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Gökhan Özçelik ile anlaşmalı?

Gökhan Özçelik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Gökhan Özçelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gökhan Özçelik Aile HekimliğiBaşkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gökhan Özçelik hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gökhan Özçelik Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Gökhan Özçelik için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gökhan Özçelik muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gökhan Özçelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Özçelik ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gökhan Özçelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Özçelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gökhan Özçelik İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gökhan Özçelik Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gökhan Özçelik Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.05.2012)
İstanbul Şişli Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 16.05.2012)

Dr. Gökhan Özçelik Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gökhan Özçelik Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gökhan Özçelik Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Diyarbakır

Aile Hekimliği

Saray Mh., Saray, Yunus Emre Caddesi No:1, 07400 Alanya/Antalya 
Antalya

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Dr. Gökhan Özçelik instagram: Eklenmedi

Dr. Gökhan Özçelik Facebook: Eklenmedi

Dr. Gökhan Özçelik Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gökhan Özçelik Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene