Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Gökhan Gümüş kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Gökhan Gümüş kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Gökhan Gümüş kimdir?, Dr. Gökhan Gümüş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Gökhan Gümüş yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Gökhan Gümüş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Gökhan Gümüş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Gökhan Gümüş Kimdir?

Dr. Gökhan Gümüş, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Gümüş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Gökhan Gümüş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Gümüş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Gökhan Gümüş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gökhan Gümüş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Gökhan Gümüş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Gökhan Gümüş Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Gökhan Gümüş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gökhan Gümüş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Gökhan Gümüş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Gümüş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Gökhan Gümüş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Gümüş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Gökhan Gümüş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Gökhan Gümüş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Gökhan Gümüş Diploma Aldığı Kurum

Dr. Gökhan Gümüş Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Gökhan Gümüş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Gökhan Gümüş Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Gökhan Gümüş instagram: Eklenmedi

Dr. Gökhan Gümüş Facebook: Eklenmedi

Dr. Gökhan Gümüş Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Gökhan Gümüş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın