Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Funda Sever Aydemir kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Funda Sever Aydemir kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Funda Sever Aydemir kimdir?, Dr. Funda Sever Aydemir Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Funda Sever Aydemir yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Funda Sever Aydemir hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Funda Sever Aydemir yorumlarını da bulabilirsiniz.

Funda Sever Aydemir Kimdir?

Dr. Funda Sever Aydemir, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Funda Sever Aydemir, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Funda Sever Aydemir kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Aydemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Funda Sever Aydemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Funda Sever Aydemir bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Funda Sever Aydemir hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Funda Sever Aydemir Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Funda Sever Aydemir için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Funda Sever Aydemir muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Funda Sever Aydemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Aydemir ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Funda Sever Aydemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Aydemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Funda Sever Aydemir İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Funda Sever Aydemir Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Funda Sever Aydemir Diploma Aldığı Kurum

Dr. Funda Sever Aydemir Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Funda Sever Aydemir Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Funda Sever Aydemir Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Funda Sever Aydemir instagram: Eklenmedi

Dr. Funda Sever Aydemir Facebook: Eklenmedi

Dr. Funda Sever Aydemir Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Funda Sever Aydemir Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın