Acil Tıp Doktorları

Dr. Fırat Uğur kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Fırat Uğur kimdir?, Dr. Fırat Uğur Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Fırat Uğur yorumları, Acil Tıp – Siirt ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Fırat Uğur hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Fırat Uğur yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fırat Uğur Kimdir?

Dr. Fırat Uğur, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Fırat Uğur, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Fırat Uğur kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Uğur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Fırat Uğur için nasıl randevu alabilirim?

Dr. F Uğur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Fırat Uğur ile anlaşmalı?

Fırat Uğur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Fırat Uğur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Fırat Uğur Aile HekimliğiHalk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Fırat Uğur hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Fırat Uğur Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Fırat Uğur için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fırat Uğur muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Fırat Uğur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Uğur ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Fırat Uğur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Uğur hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Fırat Uğur İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Fırat Uğur Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Fırat Uğur Diploma Aldığı Kurum

Dr. Fırat Uğur Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Fırat Uğur Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Fırat Uğur Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Siirt

Aile Hekimliği

Sağlık, Sıhhiye Katlı Otoparkı, 06430 Çankaya/Ankara 
Siirt

Halk Sağlığı Müdürlüğü

Dr. Fırat Uğur instagram: Eklenmedi

Dr. Fırat Uğur Facebook: Eklenmedi

Dr. Fırat Uğur Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Fırat Uğur Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu