Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Filiz Sebik kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Filiz Sebik kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Filiz Sebik kimdir?, Dr. Filiz Sebik Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Filiz Sebik yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Alerji Hastalıkları – Adana ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Filiz Sebik hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Filiz Sebik yorumlarını da bulabilirsiniz.

Filiz Sebik Kimdir?

Dr. Filiz Sebik, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Alerji Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Alerji Hastalıkları Filiz Sebik, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Filiz Sebik kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Sebik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Filiz Sebik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Filiz Sebik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Filiz Sebik hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Filiz Sebik Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Alerji Hastalıkları uzmanıdır.


Dr. Filiz Sebik için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Sebik muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Filiz Sebik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Sebik ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Filiz Sebik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Sebik hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Filiz Sebik İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Filiz Sebik Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Filiz Sebik Diploma Aldığı Kurum

Dr. Filiz Sebik Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Filiz Sebik Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Filiz Sebik Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Filiz Sebik instagram: Eklenmedi

Dr. Filiz Sebik Facebook: Eklenmedi

Dr. Filiz Sebik Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Filiz Sebik Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın