Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Filiz Ebren kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Filiz Ebren kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Filiz Ebren kimdir?, Dr. Filiz Ebren Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Filiz Ebren yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Filiz Ebren hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Filiz Ebren yorumlarını da bulabilirsiniz.

Filiz Ebren Kimdir?

Dr. Filiz Ebren, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Ebren, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Filiz Ebren kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Ebren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Filiz Ebren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Filiz Ebren bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Filiz Ebren hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Filiz Ebren Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Filiz Ebren için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Ebren muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Filiz Ebren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Ebren ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Filiz Ebren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Ebren hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Filiz Ebren İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Filiz Ebren Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Filiz Ebren Diploma Aldığı Kurum

Dr. Filiz Ebren Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Filiz Ebren Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Filiz Ebren Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Filiz Ebren instagram: Eklenmedi

Dr. Filiz Ebren Facebook: Eklenmedi

Dr. Filiz Ebren Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Filiz Ebren Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın