Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Filiz Aşan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Filiz Aşan kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Filiz Aşan kimdir?, Dr. Filiz Aşan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Filiz Aşan yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Filiz Aşan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Filiz Aşan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Filiz Aşan Kimdir?

Dr. Filiz Aşan, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Aşan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Filiz Aşan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Aşan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Filiz Aşan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Filiz Aşan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Filiz Aşan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Filiz Aşan Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Filiz Aşan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Aşan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Filiz Aşan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Aşan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Filiz Aşan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Aşan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Filiz Aşan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Filiz Aşan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Filiz Aşan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Filiz Aşan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Filiz Aşan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Filiz Aşan Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Filiz Aşan instagram: Eklenmedi

Dr. Filiz Aşan Facebook: Eklenmedi

Dr. Filiz Aşan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Filiz Aşan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın