Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Feryal İlkova kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Feryal İlkova kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Feryal İlkova kimdir?, Dr. Feryal İlkova Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Feryal İlkova yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Feryal İlkova hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Feryal İlkova yorumlarını da bulabilirsiniz.

Feryal İlkova Kimdir?

Dr. Feryal İlkova, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Feryal İlkova, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Feryal İlkova kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F İlkova ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Feryal İlkova nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Feryal İlkova bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Feryal İlkova hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Feryal İlkova Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Dr. Feryal İlkova için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Feryal İlkova muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Feryal İlkova hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F İlkova ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Feryal İlkova hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F İlkova hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Feryal İlkova İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Feryal İlkova Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Feryal İlkova Diploma Aldığı Kurum

Dr. Feryal İlkova Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Feryal İlkova Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Feryal İlkova Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Feryal İlkova instagram: Eklenmedi

Dr. Feryal İlkova Facebook: Eklenmedi

Dr. Feryal İlkova Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Feryal İlkova Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın