Dahiliye ve İç Hastalıkları Doktorları

Dr. Fatma Firuzan Efe kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Fatma Firuzan Efe kimdir?, Dr. Fatma Firuzan Efe Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Fatma Firuzan Efe yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Fatma Firuzan Efe hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Fatma Firuzan Efe yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fatma Firuzan Efe Kimdir?

Dr. Fatma Firuzan Efe, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Firuzan Efe, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Fatma Firuzan Efe kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Efe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Fatma Firuzan Efe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Fatma Firuzan Efe bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Fatma Firuzan Efe hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Fatma Firuzan Efe Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Fatma Firuzan Efe için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Firuzan Efe muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Fatma Firuzan Efe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Efe ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Fatma Firuzan Efe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Efe hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Fatma Firuzan Efe İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Fatma Firuzan Efe Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Fatma Firuzan Efe Diploma Aldığı Kurum

Dr. Fatma Firuzan Efe Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Fatma Firuzan Efe Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Fatma Firuzan Efe Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Fatma Firuzan Efe instagram: Eklenmedi

Dr. Fatma Firuzan Efe Facebook: Eklenmedi

Dr. Fatma Firuzan Efe Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Fatma Firuzan Efe Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu