Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Fatma Akdoğan Cantürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk kimdir?, Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Fatma Akdoğan Cantürk yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Fatma Akdoğan Cantürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Fatma Akdoğan Cantürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Fatma Akdoğan Cantürk Kimdir?

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Akdoğan Cantürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Fatma Akdoğan Cantürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Cantürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Fatma Akdoğan Cantürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Fatma Akdoğan Cantürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Fatma Akdoğan Cantürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Akdoğan Cantürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Fatma Akdoğan Cantürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Cantürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Fatma Akdoğan Cantürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Cantürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Fatma Akdoğan Cantürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk instagram: Eklenmedi

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Fatma Akdoğan Cantürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın