Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Faik Alev Deresoy kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Faik Alev Deresoy kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Faik Alev Deresoy kimdir?, Dr. Faik Alev Deresoy Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Faik Alev Deresoy yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Faik Alev Deresoy hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Faik Alev Deresoy yorumlarını da bulabilirsiniz.

Faik Alev Deresoy Kimdir?

Dr. Faik Alev Deresoy, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Faik Alev Deresoy, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Faik Alev Deresoy kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Deresoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Faik Alev Deresoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Faik Alev Deresoy bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Faik Alev Deresoy hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Faik Alev Deresoy Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Faik Alev Deresoy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Faik Alev Deresoy muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Faik Alev Deresoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Deresoy ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Faik Alev Deresoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Deresoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Faik Alev Deresoy İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Faik Alev Deresoy Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Faik Alev Deresoy Diploma Aldığı Kurum

Dr. Faik Alev Deresoy Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Faik Alev Deresoy Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Faik Alev Deresoy Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Faik Alev Deresoy instagram: Eklenmedi

Dr. Faik Alev Deresoy Facebook: Eklenmedi

Dr. Faik Alev Deresoy Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Faik Alev Deresoy Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın