Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Eylem Yentürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Eylem Yentürk kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Eylem Yentürk kimdir?, Dr. Eylem Yentürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Eylem Yentürk yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Eylem Yentürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Eylem Yentürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Eylem Yentürk Kimdir?

Dr. Eylem Yentürk, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Eylem Yentürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Eylem Yentürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Yentürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Eylem Yentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Eylem Yentürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Eylem Yentürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Eylem Yentürk Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Eylem Yentürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Eylem Yentürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Eylem Yentürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Yentürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Eylem Yentürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Yentürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Eylem Yentürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Eylem Yentürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Eylem Yentürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Eylem Yentürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Eylem Yentürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Eylem Yentürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Eylem Yentürk instagram: Eklenmedi

Dr. Eylem Yentürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Eylem Yentürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Eylem Yentürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın