Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Erol Avşar kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Erol Avşar kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Erol Avşar kimdir?, Dr. Erol Avşar Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Erol Avşar yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Erol Avşar hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Erol Avşar yorumlarını da bulabilirsiniz.

Erol Avşar Kimdir?

Dr. Erol Avşar, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Erol Avşar, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Erol Avşar kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Avşar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Erol Avşar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Erol Avşar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Erol Avşar hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Erol Avşar Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Dr. Erol Avşar için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erol Avşar muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Erol Avşar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Avşar ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Erol Avşar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Avşar hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Erol Avşar İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Erol Avşar Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Erol Avşar Diploma Aldığı Kurum

Dr. Erol Avşar Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Erol Avşar Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Erol Avşar Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Erol Avşar instagram: Eklenmedi

Dr. Erol Avşar Facebook: Eklenmedi

Dr. Erol Avşar Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Erol Avşar Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın