Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Enver Sösuncu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Enver Sösuncu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Enver Sösuncu kimdir?, Dr. Enver Sösuncu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Enver Sösuncu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Enver Sösuncu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Enver Sösuncu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Enver Sösuncu Kimdir?

Dr. Enver Sösuncu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Enver Sösuncu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Enver Sösuncu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Sösuncu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Enver Sösuncu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Enver Sösuncu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Enver Sösuncu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Enver Sösuncu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Enver Sösuncu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Enver Sösuncu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Enver Sösuncu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Sösuncu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Enver Sösuncu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Sösuncu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Enver Sösuncu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Enver Sösuncu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Enver Sösuncu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Enver Sösuncu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Enver Sösuncu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Enver Sösuncu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Enver Sösuncu instagram: Eklenmedi

Dr. Enver Sösuncu Facebook: Eklenmedi

Dr. Enver Sösuncu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Enver Sösuncu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın