Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Efrail Atıcı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Efrail Atıcı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Efrail Atıcı kimdir?, Dr. Efrail Atıcı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Efrail Atıcı yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Bursa ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Efrail Atıcı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Efrail Atıcı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Efrail Atıcı Kimdir?

Dr. Efrail Atıcı, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Efrail Atıcı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Efrail Atıcı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Atıcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Efrail Atıcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Efrail Atıcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Efrail Atıcı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Efrail Atıcı Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Efrail Atıcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Efrail Atıcı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Efrail Atıcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Atıcı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Efrail Atıcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Atıcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Efrail Atıcı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Efrail Atıcı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Efrail Atıcı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Efrail Atıcı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Efrail Atıcı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Efrail Atıcı Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Efrail Atıcı instagram: Eklenmedi

Dr. Efrail Atıcı Facebook: Eklenmedi

Dr. Efrail Atıcı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Efrail Atıcı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın