Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ece Güresti kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ece Güresti kimdir?, Dr. Ece Güresti Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ece Güresti yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Kocaeli ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ece Güresti hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ece Güresti yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ece Güresti Kimdir?

Dr. Ece Güresti, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ece Güresti, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ece Güresti kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Güresti ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ece Güresti nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ece Güresti Özel Körfez Marmara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ece Güresti hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ece Güresti Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ece Güresti için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ece Güresti muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ece Güresti hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Güresti ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ece Güresti hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Güresti hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ece Güresti İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ece Güresti Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ece Güresti Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ece Güresti Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ece Güresti Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ece Güresti Doktorun Muayenehane Adresi:

Güney Mahallesi Albay Sokak No 7, Güney, 41780 Körfez/Kocaeli 
Kocaeli

Özel Körfez Marmara Hastanesi

Dr. Ece Güresti instagram: Eklenmedi

Dr. Ece Güresti Facebook: Eklenmedi

Dr. Ece Güresti Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ece Güresti Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu