Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Ebubekir Salduş kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ebubekir Salduş kimdir?, Dr. Ebubekir Salduş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ebubekir Salduş yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ebubekir Salduş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ebubekir Salduş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ebubekir Salduş Kimdir?

Dr. Ebubekir Salduş, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebubekir Salduş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ebubekir Salduş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Salduş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ebubekir Salduş için nasıl randevu alabilirim?

Dr. E Salduş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ebubekir Salduş ile anlaşmalı?

Ebubekir Salduş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ebubekir Salduş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ebubekir Salduş Aydın Kamu Hastaneler Bırlığı Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları HastanesıKonya Beyhekim Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ebubekir Salduş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ebubekir Salduş Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Ebubekir Salduş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ebubekir Salduş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ebubekir Salduş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Salduş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ebubekir Salduş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Salduş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ebubekir Salduş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ebubekir Salduş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ebubekir Salduş Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ebubekir Salduş Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ebubekir Salduş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ebubekir Salduş Doktorun Muayenehane Adresi:

Cumhuriyet Mah., Atatürk Blv. No:96, 09020 Merkez/Aydın Merkez/Aydın 
Aydın

Aydın Kamu Hastaneler Bırlığı Aydın Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesı

Beyhekim Mahallesi, Turgut Özal Cd., 42060 Selçuklu/Konya 
Konya

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

Dr. Ebubekir Salduş instagram: Eklenmedi

Dr. Ebubekir Salduş Facebook: Eklenmedi

Dr. Ebubekir Salduş Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ebubekir Salduş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu