Dr. Ebru Sargın kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ebru Sargın kimdir?, Dr. Ebru Sargın Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ebru Sargın yorumları, Aile Hekimliği – Zonguldak ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ebru Sargın hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ebru Sargın yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ebru Sargın Kimdir?

Dr. Ebru Sargın, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ebru Sargın, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ebru Sargın kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Sargın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ebru Sargın için nasıl randevu alabilirim?

Dr. E Sargın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Ebru Sargın ile anlaşmalı?

Ebru Sargın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Ebru Sargın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ebru Sargın Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ebru Sargın hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ebru Sargın Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ebru Sargın için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ebru Sargın muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ebru Sargın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Sargın ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ebru Sargın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Sargın hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ebru Sargın İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ebru Sargın Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ebru Sargın Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ebru Sargın Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ebru Sargın Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ebru Sargın Doktorun Muayenehane Adresi:

Ömer Karahasan Sok. No:6, Yayla, 67030 Zonguldak Merkez/Zonguldak 
Zonguldak

Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü

Dr. Ebru Sargın instagram: Eklenmedi

Dr. Ebru Sargın Facebook: Eklenmedi

Dr. Ebru Sargın Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ebru Sargın Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene