Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Dt. Filiz Kolbakır kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Dt. Filiz Kolbakır kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Dt. Filiz Kolbakır kimdir?, Dr. Dt. Filiz Kolbakır Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Dt. Filiz Kolbakır yorumları, Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) – Samsun ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Dt. Filiz Kolbakır hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr. Dt.Filiz Kolbakır yorumlarını da bulabilirsiniz.

Filiz Kolbakır Kimdir?

Dr. Dt. Filiz Kolbakır, Ankara Üniveritesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başlamış olduğu eğitimini başarı ile tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Peridonotoloji üzerine tamamladıktan sonra Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Uzmanı olmuştur. 

Dr. Dt. Filiz Kolbakır, Samsun’da bulunan Özel Muayenehanesi’nde devam etmektedir.


Dr. Dt. Filiz Kolbakır kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Dt. F Kolbakır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Dt. Filiz Kolbakır için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Dt. F Kolbakır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.


Dr. Dt. Filiz Kolbakır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Dt. Filiz Kolbakır hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. alanlarında hizmet vermekte ve hastalıkları hususunda çalışıyor.


Dr. Dt. Filiz Kolbakır için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Filiz Kolbakır muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Dt. Filiz Kolbakır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Dt. F Kolbakır ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Dt. Filiz Kolbakır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Dt. F Kolbakır hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Dt. Filiz Kolbakır İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Doktorun Muayenehane Adresi:

Cumhuriyet Mah, Adnan Menderes Blv. No.327, 55200 
Atakum, Samsun

Özel Muayenehane

Dr. Dt. Filiz Kolbakır instagram: Eklenmedi

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Facebook: Eklenmedi

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Dt. Filiz Kolbakır Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın