Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Dilek Çobanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Dilek Çobanoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Dilek Çobanoğlu kimdir?, Dr. Dilek Çobanoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Dilek Çobanoğlu yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Dilek Çobanoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Dilek Çobanoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Dilek Çobanoğlu Kimdir?

Dr. Dilek Çobanoğlu, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Dilek Çobanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Dilek Çobanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. D Çobanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Dilek Çobanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dilek Çobanoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Dilek Çobanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Dilek Çobanoğlu Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Dilek Çobanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dilek Çobanoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Dilek Çobanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. D Çobanoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Dilek Çobanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. D Çobanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Dilek Çobanoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Dilek Çobanoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Dilek Çobanoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Dilek Çobanoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Dilek Çobanoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Dilek Çobanoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Dilek Çobanoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Dilek Çobanoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Dilek Çobanoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Dilek Çobanoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın