Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Devrim Gülgün kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Devrim Gülgün kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Devrim Gülgün kimdir?, Dr. Devrim Gülgün Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Devrim Gülgün yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Devrim Gülgün hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Devrim Gülgün yorumlarını da bulabilirsiniz.

Devrim Gülgün Kimdir?

Dr. Devrim Gülgün, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Devrim Gülgün, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Devrim Gülgün kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. D Gülgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Devrim Gülgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Devrim Gülgün bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Devrim Gülgün hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Devrim Gülgün Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Devrim Gülgün için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Devrim Gülgün muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Devrim Gülgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. D Gülgün ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Devrim Gülgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. D Gülgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Devrim Gülgün İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Devrim Gülgün Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Devrim Gülgün Diploma Aldığı Kurum

Dr. Devrim Gülgün Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Devrim Gülgün Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Devrim Gülgün Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Devrim Gülgün instagram: Eklenmedi

Dr. Devrim Gülgün Facebook: Eklenmedi

Dr. Devrim Gülgün Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Devrim Gülgün Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın