Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Demet Ata kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Demet Ata kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Demet Ata kimdir?, Dr. Demet Ata Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Demet Ata yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Demet Ata hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Demet Ata yorumlarını da bulabilirsiniz.

Demet Ata Kimdir?

Dr. Demet Ata, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Demet Ata, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Demet Ata kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. D Ata ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Demet Ata nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Demet Ata bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Demet Ata hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Demet Ata Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Demet Ata için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Demet Ata muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Demet Ata hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. D Ata ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Demet Ata hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. D Ata hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Demet Ata İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Demet Ata Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Demet Ata Diploma Aldığı Kurum

Dr. Demet Ata Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Demet Ata Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Demet Ata Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Demet Ata instagram: Eklenmedi

Dr. Demet Ata Facebook: Eklenmedi

Dr. Demet Ata Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Demet Ata Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın