Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Çimen Yılmaz Özker kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Çimen Yılmaz Özker kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Çimen Yılmaz Özker kimdir?, Dr. Çimen Yılmaz Özker Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Çimen Yılmaz Özker yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Balıkesir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Çimen Yılmaz Özker hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Çimen Yılmaz Özker yorumlarını da bulabilirsiniz.

Çimen Yılmaz Özker Kimdir?

Dr. Çimen Yılmaz Özker, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Çimen Yılmaz Özker, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Çimen Yılmaz Özker kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Özker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Çimen Yılmaz Özker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Çimen Yılmaz Özker bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Çimen Yılmaz Özker hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Çimen Yılmaz Özker Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Çimen Yılmaz Özker için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çimen Yılmaz Özker muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Çimen Yılmaz Özker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Özker ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Çimen Yılmaz Özker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Özker hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Çimen Yılmaz Özker İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Çimen Yılmaz Özker Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Çimen Yılmaz Özker Diploma Aldığı Kurum

Dr. Çimen Yılmaz Özker Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Çimen Yılmaz Özker Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Çimen Yılmaz Özker Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Çimen Yılmaz Özker instagram: Eklenmedi

Dr. Çimen Yılmaz Özker Facebook: Eklenmedi

Dr. Çimen Yılmaz Özker Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Çimen Yılmaz Özker Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın