Acil Tıp Doktorları

Dr. Çetin Yaylalı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Çetin Yaylalı kimdir?, Dr. Çetin Yaylalı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Çetin Yaylalı yorumları, Acil Tıp – Konya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Çetin Yaylalı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Çetin Yaylalı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Çetin Yaylalı Kimdir?

Dr. Çetin Yaylalı, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Çetin Yaylalı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Çetin Yaylalı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. � Yaylalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Çetin Yaylalı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. � Yaylalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Çetin Yaylalı ile anlaşmalı?

Çetin Yaylalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Çetin Yaylalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Çetin Yaylalı Adana Devlet HastanesıSağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Çetin Yaylalı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Çetin Yaylalı Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Çetin Yaylalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çetin Yaylalı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Çetin Yaylalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. � Yaylalı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Çetin Yaylalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. � Yaylalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Çetin Yaylalı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Çetin Yaylalı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Çetin Yaylalı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Çetin Yaylalı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Çetin Yaylalı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Çetin Yaylalı Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana 
Adana

Adana Devlet Hastanesı

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır 
Diyarbakır

Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Dr. Çetin Yaylalı instagram: Eklenmedi

Dr. Çetin Yaylalı Facebook: Eklenmedi

Dr. Çetin Yaylalı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Çetin Yaylalı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu