Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorları

Dr. Cemal Gürsel kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Cemal Gürsel kimdir?, Dr. Cemal Gürsel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Cemal Gürsel yorumları, Kadın Hastalıkları ve Doğum – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Cemal Gürsel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Cemal Gürsel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cemal Gürsel Kimdir?

Dr. Cemal Gürsel, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Cemal Gürsel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Cemal Gürsel kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Gürsel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Cemal Gürsel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cemal Gürsel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Cemal Gürsel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Cemal Gürsel Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.


Dr. Cemal Gürsel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cemal Gürsel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Cemal Gürsel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Gürsel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Cemal Gürsel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Gürsel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Cemal Gürsel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Cemal Gürsel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Cemal Gürsel Diploma Aldığı Kurum

Dr. Cemal Gürsel Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Cemal Gürsel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Cemal Gürsel Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Cemal Gürsel instagram: Eklenmedi

Dr. Cemal Gürsel Facebook: Eklenmedi

Dr. Cemal Gürsel Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Cemal Gürsel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu