Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Cavit İmer kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Cavit İmer kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Cavit İmer kimdir?, Dr. Cavit İmer Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Cavit İmer yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Cavit İmer hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Cavit İmer yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cavit İmer Kimdir?

Dr. Cavit İmer, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Cavit İmer, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Cavit İmer kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C İmer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Cavit İmer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cavit İmer bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Cavit İmer hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Cavit İmer Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Cavit İmer için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cavit İmer muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Cavit İmer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C İmer ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Cavit İmer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C İmer hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Cavit İmer İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Cavit İmer Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Cavit İmer Diploma Aldığı Kurum

Dr. Cavit İmer Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Cavit İmer Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Cavit İmer Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Cavit İmer instagram: Eklenmedi

Dr. Cavit İmer Facebook: Eklenmedi

Dr. Cavit İmer Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Cavit İmer Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın