Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu kimdir?, Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu yorumları, Aile Hekimliği – Düzce ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Candan Tatlı Turnaoğlu yorumlarını da bulabilirsiniz.

Candan Tatlı Turnaoğlu Kimdir?

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Candan Tatlı Turnaoğlu, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Turnaoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Turnaoğlu ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Turnaoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Diploma Aldığı Kurum

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu instagram: Eklenmedi

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Facebook: Eklenmedi

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Candan Tatlı Turnaoğlu Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene