Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Canan Kısa Aydoğmuş kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş kimdir?, Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Canan Kısa Aydoğmuş yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Canan Kısa Aydoğmuş hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Canan Kısa Aydoğmuş yorumlarını da bulabilirsiniz.

Canan Kısa Aydoğmuş Kimdir?

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Canan Kısa Aydoğmuş, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Canan Kısa Aydoğmuş kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Aydoğmuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Canan Kısa Aydoğmuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Canan Kısa Aydoğmuş hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Canan Kısa Aydoğmuş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Canan Kısa Aydoğmuş muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Canan Kısa Aydoğmuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Aydoğmuş ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Canan Kısa Aydoğmuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Aydoğmuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Canan Kısa Aydoğmuş İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Diploma Aldığı Kurum

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş instagram: Eklenmedi

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Facebook: Eklenmedi

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Canan Kısa Aydoğmuş Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın