Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Cafer Korkut kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Cafer Korkut kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Cafer Korkut kimdir?, Dr. Cafer Korkut Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Cafer Korkut yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Cafer Korkut hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Cafer Korkut yorumlarını da bulabilirsiniz.

Cafer Korkut Kimdir?

Dr. Cafer Korkut, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Cafer Korkut, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Cafer Korkut kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Korkut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Cafer Korkut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cafer Korkut bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Cafer Korkut hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Cafer Korkut Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır.


Dr. Cafer Korkut için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cafer Korkut muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Cafer Korkut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Korkut ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Cafer Korkut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Korkut hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Cafer Korkut İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Cafer Korkut Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Cafer Korkut Diploma Aldığı Kurum

Dr. Cafer Korkut Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Cafer Korkut Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Cafer Korkut Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Cafer Korkut instagram: Eklenmedi

Dr. Cafer Korkut Facebook: Eklenmedi

Dr. Cafer Korkut Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Cafer Korkut Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın