Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Burhanettin Çalım kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Burhanettin Çalım kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Burhanettin Çalım kimdir?, Dr. Burhanettin Çalım Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Burhanettin Çalım yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Antalya ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Burhanettin Çalım hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Burhanettin Çalım yorumlarını da bulabilirsiniz.

Burhanettin Çalım Kimdir?

Dr. Burhanettin Çalım, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Burhanettin Çalım, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Burhanettin Çalım kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Çalım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Burhanettin Çalım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Burhanettin Çalım bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Burhanettin Çalım hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Burhanettin Çalım Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Burhanettin Çalım için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Burhanettin Çalım muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Burhanettin Çalım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Çalım ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Burhanettin Çalım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Çalım hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Burhanettin Çalım İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Burhanettin Çalım Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Burhanettin Çalım Diploma Aldığı Kurum

Dr. Burhanettin Çalım Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Burhanettin Çalım Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Burhanettin Çalım Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Burhanettin Çalım instagram: Eklenmedi

Dr. Burhanettin Çalım Facebook: Eklenmedi

Dr. Burhanettin Çalım Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Burhanettin Çalım Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın