Dr. Burcu Hekim kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Burcu Hekim kimdir?, Dr. Burcu Hekim Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Burcu Hekim yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – Aydın ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Burcu Hekim hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Burcu Hekim yorumlarını da bulabilirsiniz.

Burcu Hekim Kimdir?

Dr. Burcu Hekim, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Burcu Hekim, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Burcu Hekim kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Hekim ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Burcu Hekim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Burcu Hekim bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Burcu Hekim hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Burcu Hekim Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Burcu Hekim için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Burcu Hekim muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Burcu Hekim hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Hekim ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Burcu Hekim hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Hekim hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Burcu Hekim İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Burcu Hekim Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Burcu Hekim Diploma Aldığı Kurum

Dr. Burcu Hekim Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Burcu Hekim Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Burcu Hekim Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Burcu Hekim instagram: Eklenmedi

Dr. Burcu Hekim Facebook: Eklenmedi

Dr. Burcu Hekim Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Burcu Hekim Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene