Acil Tıp Doktorları

Dr. Bülent Yüksel kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Bülent Yüksel kimdir?, Dr. Bülent Yüksel Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Bülent Yüksel yorumları, Acil Tıp – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Bülent Yüksel hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Bülent Yüksel yorumlarını da bulabilirsiniz.

Bülent Yüksel Kimdir?

Dr. Bülent Yüksel, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Bülent Yüksel, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Bülent Yüksel kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Yüksel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Bülent Yüksel için nasıl randevu alabilirim?

Dr. B Yüksel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Bülent Yüksel ile anlaşmalı?

Bülent Yüksel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Bülent Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Bülent Yüksel Çiğli Bölge Eğitim HastanesiEge Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Bülent Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Bülent Yüksel Acil Tıp, uzmanıdır.


Dr. Bülent Yüksel için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bülent Yüksel muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Bülent Yüksel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Yüksel ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Bülent Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Yüksel hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Bülent Yüksel İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Bülent Yüksel Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Bülent Yüksel Diploma Aldığı Kurum

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 09.07.2014)

Dr. Bülent Yüksel Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Bülent Yüksel Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Bülent Yüksel Doktorun Muayenehane Adresi:

Yeni Mahalle Mahallesi, 8207. Sokak 71-2, 35620 Aosb/Çiğli/Çiğli/İzmir 
İzmir

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

Ege Ünv., Bornova/İzmir 
İzmir

Ege Üniversitesi

Dr. Bülent Yüksel instagram: Eklenmedi

Dr. Bülent Yüksel Facebook: Eklenmedi

Dr. Bülent Yüksel Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Bülent Yüksel Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu