Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Birgül Akgün Balcı kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Birgül Akgün Balcı kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Birgül Akgün Balcı kimdir?, Dr. Birgül Akgün Balcı Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Birgül Akgün Balcı yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Birgül Akgün Balcı hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Birgül Akgün Balcı yorumlarını da bulabilirsiniz.

Birgül Akgün Balcı Kimdir?

Dr. Birgül Akgün Balcı, Dahiliye – İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Birgül Akgün Balcı, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Birgül Akgün Balcı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Balcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Birgül Akgün Balcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Birgül Akgün Balcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Birgül Akgün Balcı hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Birgül Akgün Balcı Dahiliye – İç Hastalıkları, uzmanıdır.


Dr. Birgül Akgün Balcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Birgül Akgün Balcı muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Birgül Akgün Balcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Balcı ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Birgül Akgün Balcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Balcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Birgül Akgün Balcı İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Birgül Akgün Balcı Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Birgül Akgün Balcı Diploma Aldığı Kurum

Dr. Birgül Akgün Balcı Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Birgül Akgün Balcı Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Birgül Akgün Balcı Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Birgül Akgün Balcı instagram: Eklenmedi

Dr. Birgül Akgün Balcı Facebook: Eklenmedi

Dr. Birgül Akgün Balcı Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Birgül Akgün Balcı Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın