Anestezi ve Reanimasyon Doktorları

Dr. Beysim Özcan kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Beysim Özcan kimdir?, Dr. Beysim Özcan Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Beysim Özcan yorumları, Anestezi ve Reanimasyon – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Beysim Özcan hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Beysim Özcan yorumlarını da bulabilirsiniz.

Beysim Özcan Kimdir?

Dr. Beysim Özcan, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Beysim Özcan, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Beysim Özcan kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Özcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Beysim Özcan için nasıl randevu alabilirim?

Dr. B Özcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Beysim Özcan ile anlaşmalı?

Beysim Özcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Beysim Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Beysim Özcan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp FakültesiKırklareli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Beysim Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Beysim Özcan Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.


Dr. Beysim Özcan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Beysim Özcan muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Beysim Özcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Özcan ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Beysim Özcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Özcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Beysim Özcan İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Beysim Özcan Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Beysim Özcan Diploma Aldığı Kurum

Dr. Beysim Özcan Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Beysim Özcan Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Beysim Özcan Doktorun Muayenehane Adresi:

TURGUT ÖZAL CADDESİ NO: 118 PK. 34093 FATİH/ İSTANBUL, Topkapı, Çapa Tıp Fakültesi, 34093 Fatih/İstanbul 
İstanbul

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi

Karakaş Mah., Hastane Cad. No:9, 39000 Kırklareli Merkez/Kırklareli 
Kırklareli

Kırklareli Devlet Hastanesi

Dr. Beysim Özcan instagram: Eklenmedi

Dr. Beysim Özcan Facebook: Eklenmedi

Dr. Beysim Özcan Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Beysim Özcan Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu