Dr. Başargan Ertuğrul kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Başargan Ertuğrul kimdir?, Dr. Başargan Ertuğrul Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Başargan Ertuğrul yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Başargan Ertuğrul hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Başargan Ertuğrul yorumlarını da bulabilirsiniz.

Başargan Ertuğrul Kimdir?

Dr. Başargan Ertuğrul, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Başargan Ertuğrul, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Başargan Ertuğrul kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Ertuğrul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Başargan Ertuğrul için nasıl randevu alabilirim?

Dr. B Ertuğrul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Başargan Ertuğrul ile anlaşmalı?

Başargan Ertuğrul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Başargan Ertuğrul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Başargan Ertuğrul Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Başargan Ertuğrul hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Başargan Ertuğrul Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Başargan Ertuğrul için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Başargan Ertuğrul muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Başargan Ertuğrul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Ertuğrul ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Başargan Ertuğrul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Ertuğrul hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Başargan Ertuğrul İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Başargan Ertuğrul Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Başargan Ertuğrul Diploma Aldığı Kurum

Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 12.12.2007)

Dr. Başargan Ertuğrul Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Başargan Ertuğrul Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Başargan Ertuğrul Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Ankara

Aile Hekimliği

Dr. Başargan Ertuğrul instagram: Eklenmedi

Dr. Başargan Ertuğrul Facebook: Eklenmedi

Dr. Başargan Ertuğrul Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Başargan Ertuğrul Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene