Gelişmiş
Arama
  1. Anasayfa
  2. Dr. Baki Gürgen kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Baki Gürgen kimdir? – Muayenehane Randevu

 

 

Dr. Baki Gürgen kimdir?, Dr. Baki Gürgen Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Baki Gürgen yorumları, Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji – İzmir ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Baki Gürgen hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Baki Gürgen yorumlarını da bulabilirsiniz.

Baki Gürgen Kimdir?

Dr. Baki Gürgen, Dahiliye – İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Gastroenteroloji Baki Gürgen, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Baki Gürgen kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Gürgen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Baki Gürgen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Baki Gürgen bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Baki Gürgen hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Baki Gürgen Dahiliye – İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır.


Dr. Baki Gürgen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Baki Gürgen muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Baki Gürgen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Gürgen ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Baki Gürgen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Gürgen hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Baki Gürgen İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Baki Gürgen Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Baki Gürgen Diploma Aldığı Kurum

Dr. Baki Gürgen Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Baki Gürgen Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Baki Gürgen Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Baki Gürgen instagram: Eklenmedi

Dr. Baki Gürgen Facebook: Eklenmedi

Dr. Baki Gürgen Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Baki Gürgen Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

 

 

  • Paylaş:

Yorumunuzu Bırakın