Aile Hekimleri

Dr. Baki Derhem kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Baki Derhem kimdir?, Dr. Baki Derhem Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Baki Derhem yorumları, Aile Hekimliği – Ankara ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Baki Derhem hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Baki Derhem yorumlarını da bulabilirsiniz.

Baki Derhem Kimdir?

Dr. Baki Derhem, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Baki Derhem, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Baki Derhem kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. B Derhem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Baki Derhem için nasıl randevu alabilirim?

Dr. B Derhem şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS yahut E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.


Hangi sigorta şirketleri Baki Derhem ile anlaşmalı?

Baki Derhem kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamı içinde online randevunuzu MHRS yahut E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.Dr. Baki Derhem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Baki Derhem Aile HekimliğiSivas Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Baki Derhem hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Baki Derhem Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Baki Derhem için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Baki Derhem muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Baki Derhem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. B Derhem ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Baki Derhem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. B Derhem hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Baki Derhem İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Baki Derhem Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Baki Derhem Diploma Aldığı Kurum

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 02.03.2016)

Dr. Baki Derhem Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Baki Derhem Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Baki Derhem Doktorun Muayenehane Adresi:

 
Sivas

Aile Hekimliği

Mevlana Mh., Mevlana, 16-17. Sokak No:16, 58040 Sivas/Sivas Merkez/Sivas 
Sivas

Sivas Thsk – Toplum Sağlığı Merkezi

Dr. Baki Derhem instagram: Eklenmedi

Dr. Baki Derhem Facebook: Eklenmedi

Dr. Baki Derhem Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Baki Derhem Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu