Dr. Ayşegül Demircan Öztürk kimdir? – Muayenehane Randevu

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk kimdir?, Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Muayenehane Telefon Numarası kaçtır?, Dr. Ayşegül Demircan Öztürk yorumları, Aile Hekimliği – İstanbul ilimizde hizmet veren kıymetli doktorumuz Dr. Ayşegül Demircan Öztürk hakkında bilgi vermek için sizlere detaylı bir yazı hazırladık.. Ayrıca sitemizde Dr.Ayşegül Demircan Öztürk yorumlarını da bulabilirsiniz.

Ayşegül Demircan Öztürk Kimdir?

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşegül Demircan Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam etmekte ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Dr. Ayşegül Demircan Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktornumarasi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.


Dr. Ayşegül Demircan Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.


Dr. Ayşegül Demircan Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet vermekte?

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Aile Hekimliği, uzmanıdır.


Dr. Ayşegül Demircan Öztürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene fiyatları sağlık regülasyonları sebebiyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşegül Demircan Öztürk muayene fiyatını öğrenmek istiyorsanız kendisine mesaj gönderebilir yahut profilinde bulunan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.Dr. Ayşegül Demircan Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Öztürk ile alakalı doğrudan şikayetler doktornumarasi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com yalnızca hastalar/danışanlar aracılığıyla yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.Dr. Ayşegül Demircan Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktornumarasi.com profilinde bulunan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi yahut facebook ile giriş talep edecektir.


Dr. Ayşegül Demircan Öztürk İlgilendiği Hastalıklar

           

 

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Uyguladığı Tedaviler

 

 

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Diploma Aldığı Kurum

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Uzmanlık Aldığı Kurum

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Aldığı Ödüller

YAYINLAR

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Doktorun Muayenehane Adresi:

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk instagram: Eklenmedi

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Facebook: Eklenmedi

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Whatsapp: Eklenmedi

Dr. Ayşegül Demircan Öztürk Telefon Numarası: Telefon Eklenmedi

Siz de sitemizde yerinizi alın!

Doktor, diyetisyen yahut psikolog musunuz? Hemen siz de üye olun ve meslektaşlarınızın arasına katılın. Yılda 40 milyon internet kullanıcısı ihtiyaç duydukları uzman bilgilerine bu sayfalar aracılığıyla ulaşıyor.

SAĞLIK BLOG Sizler için hazırladığımız sağlık ve ilgili konularda makaleleri inceleyebilirsiniz.

tümünü göster
DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ!

Blog DİŞ FIRÇALAMA KADAR ÖNEMLİ VE ETKİLİ:DİL TEMİZLİĞİ! Ağız kokusu sosyal hayatımızı olumsuz etkileyen bir faktördür. Kötü ağız kokusu için birçok sebep olabilir. Çürük dişler , kanamalı dişetleri,... 07 Mayıs 2022

Porselen Laminalar

Blog Porselen Laminalar Yaprak porselen olarak bilinen lamina ,dişlerin ön yüzeylerinden 0.3-0.5 mm aşındırma yapılarak ya da dişlerden hiç aşındırma yapmadan uygulanan... 07 Mayıs 2022

Doktor’un dijital dünyada rehberi olmaya devam ediyoruz. - Doktor Numaraları | Doktor Online Muayene